Czas realizacji zamówienia

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy do 48 godzin po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem Kuriera Poczty Polskiej Envelo.  Zazwyczaj zajmuje to jeden dzień roboczy (zdarza się jednak, że zajmuje to dwa dni robocze).

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczka w RUCHU przesyłki są doręczane w Punkcie wskazanym przez Zleceniodawcę. Zleceniobiorca dostarcza Przesyłki do Punktu wskazanego przez Nadawcę najpóźniej w drugim dniu roboczym następującym po dniu nadania Przesyłki, za wyjątkiem MINI Paczek nadawanych w Punkcie, które dostarczane są w trzecim dniu roboczym na stępującym pod dniu nadania.
W dniu dostarczenia Przesyłki do Punktu Zleceniobiorca informuje Odbiorcę SMS’em o możliwości jej odbioru. Przesyłka nieodebrana przez Odbiorcę w terminie pięciu dni roboczych od dnia jej umieszczenia w Punkcie jest zwracana Nadawcy.

Przy wyborze Paczkomatów InPost podaj swój numer telefonu i adres e-mail oraz wybierz Paczkomat, który znajduje się w najbardziej dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Listę maszyn znajdziesz na stronie https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-punkt-inpost.
W  momencie nadania przez nas paczki, otrzymasz specjalny komunikat mailowy.
W chwili dostarczenia przesyłki do Twojego Paczkomatu otrzymasz  powiadomienie z kodem odbioru (6 cyfr). Zachowaj je, by móc odebrać paczkę.
Podejdź do Paczkomatu i podaj na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru. Po chwili otworzy się skrytka z Twoją paczką.
Na odbiór masz 48 godzin od momentu otrzymania powiadomienia. Odbioru może dokonać zaufana osoba, której powierzysz konieczne do tego celu dane.

W naszym zielarskim sklepie internetowym istnieje również możliwość dostawy do wybranego punktu pocztowego. W wypadku wybrania tej opcji dostawy, prosimy o podanie swojego numeru telefonu, adresu e-mail oraz adresu placówki do której ma zostać dostarczona przesyłka. Listę punktów pocztowych znajdziesz tutaj: http://placowki.poczta-polska.pl/. Przesyłki trafiają zazwyczaj do placówki w ciągu dwóch dni roboczych, informację o tym, że przesyłka jest gotowa do odbioru dostaniesz smsem lub mailem.

Zakupy możesz także odebrać bezpośrednio w siedzibie firmy i tym samym nie płacić za wysyłkę! Darmowa opcja dostawy dotyczy także terenu miasta Pińczów w województwie Świętokrzyskim, natomiast obszar +10 km od Pińczowa to koszt 5 zł.

Przy zakupach powyżej 200 zł, dostawa jest bezpłatna. Paczkę dostarczy Kurier Poczta Polska Envelo.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl