Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

TUBY - PUSZKI

Tuby - puszki to doskonałe opakowania dla produktów suchych, sypkich takich jak herbata, kawa, zioła, przyprawy czy drobne smakołyki. Opakowanie to składa się z warstwy papieru, pokrytego od środka aluminium oraz folią, natomiast wieczko i denko wykonane są z metalu. Puszka-tuba gwarantuje świeżość pakowanej żywności, ze względu na jej dużą barierowość oraz obecność aluminiowej membrany, którą należy wyrwać przed pierwszym otwarciem. Taka konstrukcja puszki – tuby gwarantuje świeżość i zachowanie odpowiedniej jakości produktom. Solidność wykonania ułatwia również przechowywanie, magazynowanie i transport. Zewnętrzna warstwa puszki ma gładką powierzchnię, na którą łatwo nanieść etykietę. Tuby-puszki z membraną zapewniającą świeżość są praktycznym, estetycznym i ekologicznym wyborem dla przechowywania i prezentowania ulubionych produktów spożywczych.

Opakowanie typu puszka – tuba, to lekka i wytrzymała alternatywa tradycyjnych metalowych puszek do przechowywania suchej, sypkiej żywności. Tuba - puszka wykonana z grubego papieru pokrytego warstwą aluminium oraz folii,  zapewniającej barierowość oraz świeżość zamkniętego w puszcze produktu. Puszka-tuba zamykana metalowym lub plastikowym wieczkiem jest doskonałym opakowaniem do przechowywania suchych produktów spożywczych takich jak herbata, kawa, zioła, przyprawy czy orzechy i drobne przysmaki. Posiadają one mnóstwo zalet, które sprawiają, że warto sięgnąć właśnie po takie opakowanie.

Opakowanie na żywność

Pierwszą z zalet jest jej barierowość. Folia znajdująca się wewnątrz tuby zabezpiecza żywność przed dostępem wilgoci oraz powietrza gwarantując świeżość produktom przechowywanym w puszce – tubie. Opakowanie to we względu na brak transparentności nie przepuszcza również promieni słonecznych.

Opakowanie zachowujące świeżość

Dodatkową zaletą tego typu opakowania jest obecność aluminiowej membrany gwarantującej zachowanie świeżości produktu oraz pewności, że tuba - puszka  nie była otwierana wcześniej. Aluminiowa membrana musi zostać zerwana przed pierwszym otwarciem puszki-tuby.
Budowa puszki-tuby zabezpiecza zawartość opakowania, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i aromatyczna, co wpływa pozytywnie na jakość i smak produktu.

Po drugie opakowanie typu puszka-tuba jest łatwa w przechowywaniu i magazynowaniu, a także w użytkowaniu. Dzięki solidnej konstrukcji, puszki mogą być układane jedna na drugiej, bez ryzyka że ulegną zgnieceniu. Szczelne, metalowe wieczko i denko, zamykające tubę sprawiają, że gotowy zapakowany produkt można magazynować w różnych warunkach temperaturowych. Budowa puszki-tuby chroni zawartość przed zgnieceniem, stłuczeniem lub innym uszkodzeniem co gwarantuje bezpieczeństwo produktu podczas transportu.

Etykieta z życzeniami

Tego rodzaju opakowanie jest gotowe na umieszczeniu na nim odpowiedniej dla produktu kreacji. Możliwość naniesienia dużej etykiety daje szerokie pole do popisu grafikom. Kreatywnie dobrana wizja produktu może stanowić o jego sukcesie w sprzedaży, natomiast puszka-tuba ubrana w etykietę z życzeniami lub podziękowaniami jest estetyczną formą wdzięczności za współpracę z klientem lub pracownikiem firmy.

Tuba-puszka jako opakowanie dość trwałe może posłużyć do ponownego wykorzystania. Możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania, bez uszkodzenia opakowania pozwala ograniczyć ilość zużywanych opakowań jednorazowych.

Mówiąc ściśle puszka-tuba zamykana wieczkiem to doskonałe opakowanie dla herbaty, kawy, ziół i innych suchych, sypkich produktów spożywczych takich jak nasiona i pestki. Zalety takie jak świetna ochrona zawartości, łatwość użytkowania i przechowywania większej ilości opakowań, trwałość i nieograniczone możliwości w pod względem wizualnym, sprawiają, że warto wybrać właśnie ten rodzaj opakowania do domowego przechowywania oraz pakowania żywności na skalę przemysłową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl