Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

TOREBKI FOLIOWE OZDOBNE NA HERBATĘ, KAWĘ I ZIOŁA

Torebki ozdobne wykonane z polipropylenu, to jeden z praktycznych rodzajów opakowań na herbatę, ziół czy kawę. Torebki foliowe zabezpieczają żywność przed czynnikami takimi jak wilgoć, powietrze, szkodniki, a w przypadku torebek nietransparentnych również przed promieniami słonecznymi. Zapakowaną torebkę ozdobną zamyka się zgrzewem, a następnie zawija na klips zabezpieczający. W ten sposób otrzymujemy torebeczkę o odpowiednim kształcie. Torebki ozdobne występują w rożnej kolorystyce, transparentności, co umożliwia stworzenie interesującego dla konsumenta produktu. Opakowanie jest to estetyczna część produktu, wprowadzająca odbiorcę w świat doznań wizualnych, estetycznych, a następnie smaku i aromatu, tworząc kompleksowe doświadczenie picia ulubionego naparu.

 

Opakowania na herbatę, zioła i kawę, stanowią niezbędną część gotowego produktu, zapewniającą świeżość i zabezpieczającą żywność przed wpływem czynników zewnętrznych. Nie można jednak pominąć funkcji ozdobnej, przyciągającej wzrok konsumenta. Opakowania na herbaty czy kawy to czasem prawdziwe działa sztuki zaskakujące kreatywnością czy elegancją.

Torebka foliowa ozdobna

Jednym z rodzajów opakowań jest torebka foliowa lub torebka z polipropylenu. Może być ona transparentna i ukazywać swoją zawartość lub nieprzeźroczysta, za to w różnych kolorach. Takie torebki ozdobne na herbatę zamykane są za pomocą zgrzewu, a następnie zawijane na klips. Dzięki temu, torebki ozdobne nabierają ładnego kształtu oraz zapewniają odpowiednią barierowość żywności przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak powietrze, wilgoć czy szkodniki. Zapobiegają utracie świeżości i aromatu.

Funkcjonalne i estetyczne opakowanie

Poza funkcjonalnością opakowania – torebki foliowe to prawdziwa gratka dla miłośników uroczych pakiecików zawierających herbatki i kawy smakowe. Stają się integralną częścią produktu, wpływającą na odczucie przyjemności podczas picia naparu. Estetyczne opakowania wzbogacone odpowiednią etykietą lub wykorzystywane są do zestawów premium, kreują atmosferę luksusu i wyjątkowości.

Opakowania na zioła, kawę czy herbatę, w szczególności ozdobne torebki foliowe (lub z polipropylenu) nie służą jedynie do zapakowania w nich żywności, by ją zabezpieczyć. Opakowanie takie to wizytówka wytwórcy lub osoby która ją sprzedaje, rozdaje, komuś wręcza…Torebka jako opakowanie podkreśla charakter i wyjątkowość produktu. Wprowadza konsumenta w świat doznań wizualnych, estetycznych, a następnie smaku i aromatu, tworząc kompleksowe doświadczenie picia ulubionego naparu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl