O firmie

Witamy w Naszej Przestrzeni ZIELNIK JAGI!!!

 

W miejscu stworzonym z pasji do natury i człowieka. Dla ludzi, którzy tak samo jak my, cenią naturalne produkty oraz zdrowy styl życia.

Przyroda jest lekarzem dla wszystkich chorób jak mawiał Hipokrates, dlatego też nasze inspiracje pochodzą z natury, zaspokajając rosnące oczekiwania klientów.

Od dawna znane i stosowane są zioła i owoce dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia i zapobiegania chorobom. Naturalne mieszanki ziołowe i owocowe oraz kompleksowa dbałość o zdrowie, codzienną zbilansowaną dietę, formę i urodę to nasza pasja. Pomysł utworzenia tego miejsca zrodził się z wielu długich rozmów w gronie miłośników ziół i natury. Podchodzimy do człowieka i do życia holistycznie, wierząc, że człowiek jest częścią przyrody, a przyroda częścią człowieka.

W dzisiejszych czasach, gdzie półki sklepowe uginają się pod natłokiem produktów podstępnie podszywających się pod zdrowe, proponujemy Państwu wyselekcjonowany wachlarz produktów wysokiej jakości, które dostarczą koniecznych substancji aktywnych, składników mineralnych i odżywczych oraz niepowtarzalnych doznań smakowych, a także pozytywnych emocji.

 

Sprzedawane produkty dokładnie testujemy, sprawdzamy i opisujemy.

Służymy fachową poradą i pomocą.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

 

Zespół ZIELNIK JAGI

 

 logo zielnik

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl