Arnika górska kwiat 25g

Dostępność: brak towaru
Cena: 19,55 zł 19.55
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Kwiat arniki górskiej - susz ziołowy

Według źródeł zielarskich, arnika wspomaga działanie przeciwzapalne, przeciwzakrzepowe, łagodzi wysięki zapalne, wypryski, wspiera terapię trądziku różowatego. Okłady z przetworów takich jak napary czy nalewki z arniki, pomagają zmniejszyć krwiaki, siniaki, obrzęki i ból wywołane urazem mechanicznym. Arnika wpływa na łagodzenie alergii. Jest pomocna w walce z grzybami. Nalewka arnikowa przyczynia się do poprawy krążenia obwodowego, wieńcowego i mózgowego. Wspomaga usuwanie zastanej limfy i łagodzi stan zmęczenia organizmu. Stosowana przy aktywności sportowej, przyczynia się do przyśpieszenia ustępowania zakwasów. Arnika łagodzi zawroty głowy, szumy w uszach, pomaga zachować prawidłową pracę serca. W tradycyjnej fitoterapii arnikę polecano do łagodzenia objawom miażdżycy.

Napar z arniki stosowany zewnętrznie w postaci okładów i przemywań łagodzi obrzęki, przyspiesza gojenie się siniaków, krwiaków i stłuczeń oraz redukuje blizny.

 

Skład: 100% Arnika górska kwiat  

Masa netto: 25 g (zmiana gramatury przez producenta)

Uwaga: 

Osoby zażywające leki lub chore, kobiety w ciąży powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem produktu. Nie zażywać, w przypadku alergii na którykolwiek ze składników produktu. Tekst na podstawie ogólnodostępnej literatury zielarskiej. Podane informacje nie stanowią porady lekarskiej. 

 

alergia, siniaki, zmęczenie, serce, trądzik, okłady, pajączki

Produkty powiązane