
Herbata z jabłkiem i chabrem - upominek okazjonalny 60g
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
![]() |
![]() |
Upominek okazjonalny - Herbata czarna Yunnan z jabłkiem, chabrem bławatkiem i goździkami
Herbaciany upominek to kompozycja w sam raz na długie wieczory. Połączenie aromatycznej czarnej herbaty Yunnan, słodkiego jabłka, chabra bławatka z odświeżającym goździkiem wprawi każdego w błogi nastrój. Składniki zawarte w mieszance doskonale odświeżają oraz przynoszą uczucie odprężenia i rozluźnienia. Różnorodność barw, aromat i smak ziół ucieszy zmysły wzroku, węchu i smaku!
Herbata zapakowana jest w ozdobną puszkę-tubę z napisem "Wszystkiego Najlepszego" dzięki czemu pełni ona funkcję drobnego upominku z okazji Dnia Babci, Dziadka, urodzin, imienin i każdej innej drobnej czy wielkiej okazji, gdy chcemy życzyć komuś wszystkiego dobrego!
Sposób przygotowania:
Do ulubionego kubka wsyp 1 łyżeczkę herbaty. Zalej wrzącą wodą i zaparzaj pod przykryciem 3-5 minut. Cudowny smak czarnej herbaty oraz aromatycznych przypraw sprawi, że każdy dzień będzie dobrym powodem do świętowania!
Składniki: herbata czarna Yunnan 70%, jabłko, chaber bławatek, goździki, aromat
Masa netto: 60g
Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w szczelnym opakowaniu np. puszka, słoik. Chronić przed światłem i wilgocią.
Ostrzeżenie:
Produkt zawiera naturalną kofeinę - teinę. Nie zaleca się spożywania przez małe dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie zażywać, w przypadku alergii na którykolwiek ze składników produktu. Tekst na podstawie ogólnodostępnej literatury zielarskiej. Podane informacje nie stanowią porady lekarskiej.
Producent:
Zielnik Jagi Monika Widlińska-Orzełek
Podłęże 56A,
28-400 Pińczów
zielnikjagi@gmail.com
⇒ SPRAWDŹ NASZĄ KOLEKCJĘ HERBAT Z PYSZNYMI DODATKAMI ⇐
herbata okazjonalna, herbata z życzeniami, podarunek, prezent, życzenia
Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie. Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z punktem regulaminu dot. zamieszczania opinii.