
Przyprawa do grzańca 50g
Cena regularna:
towar niedostępny

Opis
![]() |
![]() |
Naturalna przyprawa do grzańca bez dodatku cukru
Naturalna przyprawa do grzańca bez dodatku cukru, składająca się z mielonych ziół, takich jak: cynamon, goździki, imbir korzeń, skórka pomarańczy, kardamon, gałka muszkatołowa. Dodany, nadaje pyszny, rozgrzewający smak napojom alkoholowym, a także bezalkoholowym. Świetnie nadaje się zarówno jako przyprawa do wina oraz soku czy herbaty. Przyprawa zapakowana jest w uroczy wygodny słoiczek.
Składniki: cynamon, goździk, imbir, skórka pomarańczowa, liofilizowana, kardamon, gałka muszkatołowa
Masa netto: 50g
Przechowywanie: w temperaturze pokojowej, w szczelnym opakowaniu np. puszka, słoik. Chronić przed światłem i wilgocią.
Ostrzeżenie:
Nie zażywać, w przypadku alergii na którykolwiek ze składników produktu. Tekst na podstawie ogólnodostępnej literatury zielarskiej. Podane informacje nie stanowią porady lekarskiej.
Producent:
Zielnik Jagi Monika Widlińska-Orzełek
Podłęże 56A,
28-400 Pińczów
zielnikjagi@gmail.com
⇒ ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW W NASZYM SKLEPIE ZIELARSKIM ⇐
grzaniec
Tylko osoby zalogowane mogą dodawać opinie. Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z punktem regulaminu dot. zamieszczania opinii.